Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Niski próg drzwi balkonowych

Ma być łatwiej i bardziej funkcjonalnie - takie założenia przyświecają projektantom okien i drzwi. I takie też są wymogi rynku, bo przecież coraz częściej zwracamy uwagę na to, czy dane rozwiązania będą dla nas przyjazne czy też nie. Tak więc estetyka to jeszcze nie wszystko. Liczą się również walory użytkowe.

Czy progi balkonowe rzeczywiście muszą być takie wysokie? Okazuje się, że problem ten można wyeliminować. Niektóre firmy proponują klientom konkretne rozwiązanie ułatwiające życie osobom starszym, niepełnosprawnym oraz dzieciom. Ale nie tylko im, bo przecież o wiele łatwiej jest np. wynieść suszarkę balkonową na taras, kiedy wysokość progu wynosi zaledwie 20 mm. Niski próg drzwi balkonowych dostępny spełnia wysokie wymagania dotyczące szczelności i estetyki, a jego największą zaletą jest unikatowa konstrukcja z ruchomą przylgą, pozwalającą na uzyskanie przestrzeni bez barier. Po otwarciu drzwi przylga składa się, a przy drzwiach zamkniętych jest podniesiona i skutecznie uszczelnia drzwi.

Data modyfikacji: 2010-02-11

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 1425 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama