Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Bramy garażowe segmentowe

Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej oszczędzamy więcej miejsca przed i w garażu, mamy również wolny cały przejazd.

Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków. Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Zdalne sterowanie zaoszczędzi nam również trudu wysiadania z auta, zwłaszcza przy padającym deszczu czy śniegu, również przy silnych podmuchach wiatru porywających tradycyjne bramy często powodując w ten sposób uszkodzenia pojazdów.

Bramy segmentowe występują w pełnej kolorystyce wg palety RAL jak również w okleinach drewnopodobnych (mahoń, orzech, złoty dąb) dzięki czemu stanowią wizualną całość ze stolarką okienną. Bramy segmentowe są ciepłe i szczelne.

Zalety bram garażowych segmentowych

  • Komfortowe - zastosowanie automatyki pozwala otwierać i zamykać bramy bez wysiadania z samochodu.
  • Ciepłe - bramy segmentowe mają najlepszą izolację termiczną i akustyczną z bram garażowych dzięki wypełnieniu płaszcza bramy pianką poliuretanową o grubości 4 cm, oraz uszczelnieniu jej na całym obwodzie. Współczynnik przenikania dla bramy segmentowej wynosi 1,07 W/m2K.
  • Funkcjonalne - na krótkich podjazdach, tam gdzie wjazd do garażu znajduje się tuż przy ruchliwej ulicy, można swobodnie parkować samochód tuż przy bramie. Możliwe jest to dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. Atutem jest idealne wyważenie ciężaru płaszcza bramy i minimalna siła potrzebna do jej uruchomienia.
  • Bezpieczne - panele bramy segmentowej posiadają zabezpieczenia kształtowe na łączach, dzięki czemu możliwe jest przesuwanie dłonią po płaszczu bramy bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. Bramy można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające opadaniu płaszcza w przypadku zerwania sprężyny lub pęknięcia linki. Zamontowane fotokomórki zatrzymują bramę w momencie pojawienia się przeszkody w strefie jej pracy (tylko we współpracy z siłownikiem).

W bramach garażowych segmentowych istnieje możliwość zamontowania drzwi wejściowych w skrzydle bramy, jak i osobnych drzwi obok garażu w tej samej tonacji wizualnej i kolorystycznej, co brama segmentowa.

Data modyfikacji: 2010-02-11

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 4076 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama