Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Montaż drzwi przesuwnych

W niedużych mieszkaniach często najwygodniejszym rozwiązaniem okazują się drzwi przesuwne. Ten model najlepiej sprawdza się wszędzie tam gdzie liczy się każdy centymetr. Drzwi przesuwne otwierają się i zamykają przesuwając wzdłuż linii ściany, mogą po odsunięciu nachodzić na ścianę lub też chować się w specjalnej kasecie, wewnątrz ściany.

Dobry i fachowy montaż drzwi przesuwnych jest bardzo ważny. Od niego zależy funkcjonalność i komfort korzystania ze skrzydła. Modele przesuwne można wstawić na każdym etapie budowy domu. Dlatego można po nie sięgnąć nawet w gotowych mieszkaniach lub w domu, w których do tej pory były jedynie drzwi otwierane w tradycyjny sposób. Modele przesuwane na ścianę można wstawić podczas remontu (wówczas mamy największą swobodę w aranżacji lub możemy zdecydować się na kieszeń na skrzydło) lub też zamontować gdy ściany działowe są już zbudowane. Drzwi przesuwne montuje się na ścianie murowanej lub gipsowo-kartonowej, niezależnie od tego czy jest to ściana działowa, czy też konstrukcyjna. W obu przypadkach ściana daje sobie radę z dodatkowym ciężarem.

Data modyfikacji: 2010-02-11

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 1459 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama