Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Montaż drzwi

Montaż drzwi

Aby drzwi spełniały swoje funkcje, muszą być nie tylko dobre, ale trzeba je jeszcze właściwie zamontować. Źle osadzone drzwi zewnętrzne złodziej łatwo wyrwie z ościeżnicą, przez niewystarczająco uszczelnione – będzie przedostawało się zimne powietrze i wilgoć. Należy pamiętać, że prawidłowy montaż stolarki budowlanej jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na długotrwałe, bezproblemowe oraz przyjemne użytkowanie. Eliminuje dyskomfort przyszłego użytkownika związany z nieprawidłowym funkcjonowaniem drzwi. Montaż przeprowadzony niezgodnie z prawidłami sztuki budowlanej, może prowadzić do wypaczenia elementów konstrukcyjnych ościeżnic lub skrzydeł drzwiowych, blokowania się elementów okuć, bądź też w skrajnym przypadku do zniszczenia stolarki drzwiowej.

Dlatego warto zatrudnić fachową ekipę montażową, która sprawnie dokona montażu zakupionych przez Państwa drzwi. Dobra ekipa powinna: mieć doświadczenie oraz dokumenty świadczące o tym, że wie, co robi (certyfikaty, referencje pisemne lub ustne). Ponadto, powinna posiadać profesjonalny, sprawny sprzęt. Jeśli jednak dojdą Państwo do wniosku, iż sami mogą zamontować zakupione drzwi, polecamy pomocnicze artykuły dotyczące montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Data modyfikacji: 2010-02-18

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 1213 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama