Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Rolety zewnętrzne Rototherm

Dziś trudno sobie wyobrazić dom ze spadzistym dachem, na którym nie ma zamontowanych okien dachowych. Okna dachowe doświetlają pomieszczenia, umożliwiają wentylację i zapewniają piękny widok. Jednak w trakcie użytkowania często pytamy: jak umyć okno w deszczowy dzień? Jak zabezpieczyć poddasze przed upałem latem? Czy zimą nie będzie do mieszkania przenikał mróz? Jak ustrzec się przed włamaniem przez okno dachowe?

Rozwiązaniem wszystkich powyższych problemów są rolety zewnętrzne Roto. Zapewniają ochronę przed słońcem latem i przed mrozem w okresie zimowym, co więcej, wyróżnia je nowoczesna stylistyka i funkcjonalność. Wyjątkową cechą rolet Roto jest to, że nawet przy zamkniętej rolecie można ustawić okno w dowolnym położeniu. W ten sposób jest możliwe wietrzenie pomieszczenia bez otwierania rolety a nawet umycie okna przy zamkniętej rolecie w czasie deszczu.

Pancerz rolety został wykonany z wysokiej jakości aluminium, a jego specjalna konstrukcja tzw. „Antifrost” ułatwia obsługę rolet zimą. Lamele pancerza są połączone ze sobą w taki sposób, aby roleta, nawet jeśli ulegnie oblodzeniu lub zostanie przysypana śniegiem, zawsze mogła zostać uruchomiona. Podobne rozwiązania są stosowane w przemyśle lotniczym przy budowie skrzydła samolotu. Co istotne montaż rolety zewnętrznej na oknie dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pomieszczenia, stanowiąc dodatkową barierę dla ewentualnego włamywacza.

Rolety oferowane są w wersji manualnej i zdalnie sterowanej elektrycznie przełącznikiem ściennym lub pilotem. Zasilane są prądem 230V lub baterią solarną. Rolety zasilane prądem elektrycznym mają już wykonane wszelkie podłączenia, zatem wystarczy jedynie włożyć wtyczkę do kontaktu i gotowe! Rolety zewnętrzne pasują do wszystkich rodzajów okien oferowanych przez firmę Roto.

Zalety

  • optymalna ochrona przed upałem,
  • nowoczesny wygląd,
  • szybki i prosty montaż,
  • ogranicza straty ciepła zimą,
  • pełna funkcjonalność okna przy otwartym oknie,
  • w wersji solarnej bez podłączania kabli,
  • w standardzie napęd elektryczny.

Data modyfikacji: 2010-02-11

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 1192 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama