Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Nowoczesna linia technologiczna firmy Lanko

Artykuł sponsorowany
www.lanko.pl

Firma Lanko jest wiodącym producentem okien i drzwi wykonanych z PCV. Siedziba firmy znajduje się niezmiennie od 2002 roku w miejscowości Dobra k/ Turku. Położenie w centrum Polski pozwala na sprawną logistykę do każdego zakątka kraju, dzięki czemu może zmniejszyć czas oczekiwania na swoje produkty. Lata dynamicznego rozwoju zaowocowały unowocześnieniem parku maszynowego. Obecnie ten producent posiada nowoczesne centrum obróbcze oraz trzy linie zgrzewająco-czyszczące, pozwala to na wyprodukowanie do 10 tysięcy okien miesięcznie. Firma Lanko do produkcji swoich okien wykorzystuje jedynie najwyższej jakości, pełnowartościowe profile PCV firmy Deceuninck. Produkty charakteryzują się wieloletnią gwarancją oraz posiadają znak CE.

Firma Lanko zaznacza swoją obecność na rynku również udziałem w różnego rodzaju imprezach branżowych. Ostatnim tego typy wydarzeniem były Międzynarodowe Targi w Norymbergii, gdzie zaprezentowała potencjalnym klientom stałe produkty, jak system Arcade5k, Elite5k, Prestige 6k oraz nowości: system Prestige Passive House z wewnętrzną uszczelką i znakomitym współczynnikiem izolacji termicznej U 0,74 W/m2K, potwierdzony przez instytut w Rosenheim. Pokazała również systemy Forte 6k i Prestige 6k z możliwością zabudowy 96 mm i wypełnieniem częściowym lub całościowym ze specjalnymi wkładkami EPS. Pozwala to klientowi na decydowanie o ile chce zwiększyć izolacyjność termiczną okna.

Nowoczesne linie technologiczne, profile, okucia i świetnie wyszkolona kadra daje gwarancję produkcji doskonałej jakości. Przez lata swojej działalności przedsiębiorstwo zdobyło liczne nagrody i wyróżnienia. Firma Lanko to kontrahent godny zaufania.

Data modyfikacji: 2010-06-16

Źródło: www.lanko.pl

Artykuł wyświetlono: 1555 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama