Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Okna aluminiowe

Dzięki swojej trwałości i sztywności, profile aluminiowe świetnie sprawdzają się do okien o dużych rozmiarach. Są szczególnie popularne w nowoczesnej architekturze, gdzie stawia się na przeszklenia: do basenów, ogrodów zimowych, efektownych salonów. Ze względu na swoją wytrzymałość bardzo dobrze sprawdzają się jako drzwi wejściowe do domów, biur, aptek. Wyróżnia je bardzo wysoka niezawodność oraz łatwość użytkowania.

Minęły czasy, gdy okna aluminiowe oznaczały ograniczoną, surową stylistykę. Obecnie profile aluminiowe dostępne są w takich samych kolorach, co profile PCW, również w okleinach drewnopodobnych. Oferowanych jest wiele różnych wariantów szklenia, łącznie ze specjalnym szkłem o podwyższonej odporności na włamanie. Do aluminium można zaproponować pełną ofertą dodatków drzwiowych (automaty zamykające, samozamykacze, elektrozaczepy).

Funkcjonalność termiczna nie stoi w sprzeczności z indywidualnością i estetyką produktów aluminiowych. Warte są one polecenia inwestorom, którzy szukają ekskluzywnych okien do nowo budowanych, reprezentacyjnych domów i luksusowych apartamentów.

Data modyfikacji: 2010-02-11

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 854 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama