Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Okna tradycyjne – krótkie wyjaśnienie

Okna tradycyjne – krótkie wyjaśnienie

Drodzy czytelnicy, dział OKNA został przez nas podzielony na OKNA TRADYCYJNE, ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE, tak aby łatwiej było znaleźć produkty, które Państwa interesują.

Pod hasłem OKNA TRADYCYJNE, rozumiemy zarówno okna typowe jak i nietypowe, w kolorze białym i w okleinach jedno lub dwustronnych, o kształtach prostych, ale również w kształcie łuku, koła czy trójkąta. Okna charakteryzują się tradycyjnymi parametrami, które panowały na rynku, do momentu, aż pojawiły się okna o cechach energooszczędnych i pasywnych.

Zatem okna tradycyjne, to okna 3, 4 lub 5-cio komorowe (w przypadku okien PCW) lub jednoramowe drewniane (w systemie DJ 68) o pakiecie 2 szybowym, ze standardową przenikalnością szyby około U=1,0) i całkowitej przenikalności okna powyżej U=1.0.

Tego typu okna, montowane są zazwyczaj w mieszkaniach lub budynkach użyteczności publicznej, rzadziej w nowo budowanych domkach, gdzie coraz większą uwagę, zwraca się na ekonomię, ekologię i energooszczędność.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami ze wszystkich działów i życzymy udanej lektury.

Data modyfikacji: 2010-03-08

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 938 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama