Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Autoryzowane salony sprzedaży Vetrex Okna PREMIUM

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w estetycznych wnętrzach pozytywnie wpływa na nastrój. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę producent okien PVC - firma Vetrex, która postanowiła oferować swoje produkty w przyjaznych klientowi przestrzeniach autoryzowanych salonów sprzedaży.

- Dobrze dobrane okna stanowią jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza. Wybór właściwego modelu to decyzja na lata - należy więc poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi i podjąć ją w komfortowych warunkach. Nasze salony firmowe powstały z myślą o zapewnieniu klientom właśnie takich warunków - tłumaczy Daniel Malinowski, Wiceprezes, Vetrex.

Salony autoryzowanych partnerów są miejscem, gdzie klienci przy filiżance kawy mogą spokojnie zapoznać się z ofertą firmy, omówić z profesjonalnym doradcą swoje potrzeby i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

- Firmy działające w np. branży odzieżowej już od dawna starają się, aby wystrój ich sklepów i poziom obsługi wzmacniał komunikację marki i zachęcał klientów do kolejnej wizyty w firmowym salonie. W sektorze materiałów wykończeniowych takie podejście wciąż jest jeszcze bardzo innowacyjne, ale z czasem z pewnością zyska na popularności, bo właśnie takiej usługi oczekują od nas klienci. Podejmowanie decyzji wartej kilka i więcej tysięcy złotych, nie powinno się odbywać na stojąco w ponurym, zimnym magazynie i bez merytorycznego wsparcia kompetentnej osoby - dodaje Daniel Malinowski.

Firma Vetrex rozpoczęła budowę sieci autoryzowanych salonów firmowych w ubiegłym roku. Docelowo, sieć ta ma pokryć swoim zasięgiem całą Polskę, aby zapewnić wszystkim klientom firmy łatwy dostęp do usług profesjonalnego doradztwa, montażu i serwisu. Autoryzowane salony sprzedaży są wizytówką firmy. Charakteryzuje je nie tylko ujednolicona estetycznie elewacja i wnętrza, zaprojektowane w oparciu o elementy identyfikacji wizualnej marki i podkreślające jej nowoczesność i dynamizm, ale też przede wszystkim - najwyższy standard obsługi, gwarantowany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Pracownicy autoryzowanych salonów sprzedaży przechodzą liczne szkolenia zarówno z zakresu technologii zastosowanych w poszczególnych produktach, jak i dobierania odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta. Konsultanci rekomendują produkty na podstawie wielu niezwykle istotnych, a nierzadko lekceważonych przez sprzedawców kryteriów, takich jak np. czynniki operujące w miejscu wstawienia okien: nasłonecznienie czy siła wiatru. Dysponując wiedzą na temat różnych sił oddziałujących na okna, pracownicy autoryzowanych salonów są w stanie w pełni ukazać właściwości rozwiązań Vetrex, a także pomóc klientowi podjąć racjonalną decyzję zakupową.

Autoryzowane salony sprzedaży są też wyposażone w materiały edukacyjne opracowane specjalnie z myślą o ich potrzebach. Są to przekroje okien, z pomocą których konsultanci mogą dokładnie wytłumaczyć działanie zastosowanych w nich technologii i mechanizmów, gwarantujących produktom poszukiwane przez klientów właściwości takie jak dźwiękoszczelność, odporność na odkształcanie, mikrowentylacja, czy właściwa izolacja termiczna. Wśród materiałów edukacyjnych są też modele okien „do zadań specjalnych”, m.in. zaprojektowane z troską o bezpieczeństwo najmłodszych okno z klamką Tilt-First, dzięki której maluchy mogą samodzielnie je uchylić, ale jego pełne otwarcie jest możliwe tylko po przekręceniu specjalnego kluczyka, czy gwarantujące jeszcze lepszą ochronę przed włamaniem okno z kontaktem magnetycznym Safe+ pozwalającym na bezpośrednie podłączenie go do systemu alarmowego.

Klienci autoryzowanych salonów sprzedaży mogą też liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania estetycznego. Vetrex posiada najszerszy na rynku wachlarz kolorów ram okiennych oraz korespondujących z nim rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Vetrex oferuje też w swoich produktach szereg rozwiązań z pogranicza technologii i nowoczesnego designu - np. okucie Designo. Dzięki krytym zawiasom okno nie tylko wygląda bardziej estetycznie, ale jest też łatwiejsze w utrzymaniu w czystości, a przede wszystkim chroni przed utratą ciepła nawet o 10% skuteczniej niż tradycyjne okucia.

- Celem stworzenia sieci autoryzowanych salonów sprzedaży jest przede wszystkim zagwarantowanie klientom najwyższego zadowolenia z naszych produktów i usług oraz jak najlepszych doświadczeń z marką. Vetrex jest producentem okien i drzwi klasy Premium, co oznacza, że nawet nasze najprostsze produkty są zaprojektowane i wykonane tak, aby gwarantowały klientom komfort bezawaryjnego użytkowania przez długie lata. Naturalną konsekwencją wytwarzania produktów o podwyższonym standardzie, jest oferowanie usług na najwyższym możliwym poziomie. Autoryzowane salony sprzedaży to nasi prawdziwi partnerzy, rozumiejący misję marki Vetrex, którą jest zagwarantowanie satysfakcji klienta i wcielający ją w życie każdego dnia - podsumowuje wiceprezes Daniel Malinowski.

Data modyfikacji: 2012-03-13

Źródło: forumbiznesu.pl

Artykuł wyświetlono: 2607 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama