Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Nowa jakość firmy VETREX - okna PREMIUM - październik 2010

Dnia 9 października b.r. Firma VETREX przedstawiła szerszej publiczności nowe logo i strategię firmy. Wprowadzone określenie „PREMIUM” jest synonimem bezpieczeństwa, niezawodności i energooszczędności.

Firma VETREX od 2007 roku produkuje stolarkę zgodnie wymogami Europejskiej Zharmonizowanej Normy Wyrobu. Jedynie oznaczenie wyrobu znakiem CE i deklarowanie własności stolarki do znaku CE zapewnia użytkownikowi okien otrzymanie wyrobu, którego parametry eksploatacyjne gwarantują jego prawidłowe funkcjonowanie w miejscu wbudowania (lokalizacja obiektu, rodzaj terenu, strefa obciążeń).

W tym samym roku wdrożono system zarządzania jakością opracowany przez niemiecki Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim. Dzięki temu firma posiada Certyfikat Jakości IFT Q-Zert, który gwarantuje nabywcy zakup okien wyprodukowanych na najwyższym europejskim poziomie.

W roku 2009 firma wprowadziła, przy udziale ekspertów z Japonii, Vetrex Production System (VPS); to opracowany specjalnie dla firmy Vetrex system zarządzania produkcją. Dzięki VPS została poprawiona wydajność obsługi Klientów w zakresie jakości, czasu dostawy, kosztów oraz elastyczności.

VETREX – okna PREMIUM to energooszczędność, bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego w swoje nowej ofercie zaprezentowano zestawy trzy szybowe o współczynniku przenikania ciepła Ug=0.3, 0.4, 0.5 i Ug=0.7 oraz energooszczędne parapety, które cechują się niezwykłą wytrzymałością i prostym montażem; zapewniają dodatkowe uszczelnienie pod oknem oraz najwyższą izolację termiczną parapetów wewnętrznych.

Promowany jest również energooszczędny montaż okien za pomocą konsol montażowych SFS. Umożliwia odpowiednie ustawienie płaszczyzny okien w stosunku do konstrukcji budynku tak, aby uzyskać najkorzystniejszy przebieg izoterm. Dzięki temu montaż będzie odpowiadała rzeczywistym parametrom termicznym okien. Tego typu montaż jest idealnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Nowa strategia firmy VETREX – okna PREMIUM to również bezpieczeństwo, dlatego do oferty wprowadzono kontakt magnetyczny SAFE+, który pozwala na bezpośrednie podłączenie okien i drzwi do centrali alarmowej; okucia antywyważeniowe WK2, które są niezawodnym zabezpieczeniem okien i drzwi balkonowych przed włamaniem. Warto również zwrócić uwagę na system bezpieczne dziecko, dzięki któremu możemy mieć pewność, że nasze dzieci będą bezpieczne w naszym domu.

Niewątpliwą nowością firmy VETREX- okna PREMIUM jest patio górno-bieżne, w którym elementy przesuwające (wózki) umieszczone zostały w górnej części skrzydła (odwrotnie niż w standardowych oknach uchylno-przesuwnych), dzięki czemu okna posiadają niski próg aluminiowy, który zapewnia wysoką funkcjonalność użytkową. Natomiast w dolnej części skrzydła i ramy znajdują się prowadnice i elementy, których zadaniem jest stabilizacja toru jazdy skrzydła okiennego.

Drugą nowością są drzwi unośno-przesuwne HST, które są idealnym rozwiązaniem do wykonania przeszkleń tarasowych o dużych gabarytach.

Warte uwagi były niewidoczne okucia, dzięki którym uszczelki nie ulegają deformacji, co przekłada się na mniejsze o ok.10% straty energii w pomieszczeniu.

Po takiej prezentacji można mieć pewność, że decydując się na produkty firmy VETREX można liczyć na najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Data modyfikacji: 2010-10-24

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 2480 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama