Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

Starannie zaaranżowane okno to dopełnienie klimatu każdego mieszkania. Jego wystrój, to także nasza wizytówka na zewnątrz. Mebli czy podłogi nie widać z zewnątrz, o tyle pięknie zaadaptowane okno zwróci uwagę i wywoła zachwyt niejednego przechodnia.

Dekoracje okienne, to również stosunkowo tani i mało pracochłonny sposób na szybką zmianę wystroju. Firany czy zasłony, mogą przyjmować różne wariacje kolorystyczne i wzornicze. Wraz z dodatkowymi elementami użytymi przy ich upięciu oraz mocowaniu, umożliwiają stworzenie nieograniczonej ilości aranżacji okiennych.

Okno zaprojektowane zgodnie z radami stylistów ma szansę stać się wzorem do naśladowania, a roletki materiałowe cenione są przede wszystkim ze względu na ich funkcjonalność, ale także za wyjątkową estetykę. Duży wybór materiałów i wzorów pozwala wybrać model odpowiadający naszym potrzebom i gustowi – zamszowe, zakończone falbanką, jednokolorowe i wzorzyste. Roletki, można zamontować na ścianie, na suficie lub na ramie okna; materiał do nich powinien być łatwy do utrzymania w czystości – dobrym rozwiązaniem są modele wykonane z poliestru – wystarczy je wyczyścić wilgotną szmatką. Natomiast roletki rzymskie to połączenie dekoracyjnych, lekkich firan z praktycznymi zasłonami. Specjalny mechanizm mocowań zawija materiał, w wyniku czego otrzymujemy wielowarstwowe fałdy, nadające oknom wyjątkowego charakteru. Niewątpliwym atutem roletek rzymskich jest ich prosty demontaż, np. do prania.

Niewątpliwie najtańszym sposobem precyzyjnego regulowania dopływu światła słonecznego są różnego rodzaju żaluzje wewnętrzne. Ich różnorodna forma oraz kolorystyka pozwalają dopasować je do każdego wnętrza, niezależnie od jego przeznaczenia i stylu. Prócz tego, są na tyle tanie i łatwe w montażu, że można je zmieniać przy każdorazowym odnawianiu domu.

Dekoracje okienne dopasowane do charakteru i stylu wnętrza są jego prawdziwą ozdobą. Odpowiednio dobrane nie będą zaciemniać pomieszczenia i zapewniają domownikom poczucie intymności, dlatego zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas produktami i dokonania trafnego wyboru przy zakupie.

Data modyfikacji: 2010-02-19

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 2097 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama