Ta strona może zapisywać pliki cookies na Twoim urządzeniu o ile pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookies w paxo.pl.

Żaluzje panelowe

Żaluzje panelowe wykonane są z szerokich pionowych pasów materiału, które dają się za siebie wsuwać. Posiadają szeroki wybór tkanin transparentnych, gładkich, strukturalnych oraz deseniowych. Część materiałów, z których wykonane są zasłony panelowe, to materiały trudnopalne.

Piękno gładkich materiałów tkwi w ich prostocie, ale firmy oferują szeroki wybór kolorów i faktur. Znaczące miejsce w kolekcji zajmują materiały strukturalne, tkane bardzo delikatnie lub o bardzo grubych splotach. Dla uzyskania dodatkowego odbicia światła słonecznego oraz ciepła można wybrać materiał z pokryciem perłowym. Wybierając z kolei tkaninę transparentną lub materiał z przezroczystymi motywami rozproszymy światło w pomieszczeniu i osiągniemy szczególny efekt dekoracyjny.

Zastosowanie

Podstawową funkcją paneli jest ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Są również elementem dekoracyjnym okna. Zasłona panelowa pomoże podzielić przestrzeń wnętrza bez większych nakładów finansowych.

Cechy produktu

Panele tekstylne charakteryzują się łatwą obsługą oraz szeroką gamą kolorystyczną materiałów. Wśród tkanin wybierać można materiały gładkie, wzorzyste, głównie z lnu i bawełny. Systemy panelowe, służące do montażu tekstyliów są trwałe i łatwe w instalacji. System składa się z szyny 2- do 5-torowej oraz dowolnej ilości paneli materiałowych o szerokości 50-120cm. Panele mogą mieć różne szerokości i długości. Szyte są z efektownych i dekoracyjnych tkanin. Panele posiadają wszyty obciążnik, przez co ich powierzchnia pozostaje gładka. W razie potrzeby, panele można samodzielnie zdejmować i prać.

Zalety

Żaluzja panelowa zastępuje tradycyjne firany oraz zasłony. Istnieje możliwość częstej zmiany wystroju wnętrza poprzez wymianę samej tkaniny w panelach. Mamy dowolność w łączeniu wzorów, np. tkaniny gładkie i wzorzyste, a panele można samodzielnie zdjąć oraz prać. Ich oryginalna konstrukcja nadaje wnętrzom dalekowschodnie klimaty.

Data modyfikacji: 2010-10-27

Źródło: paxo.pl

Artykuł wyświetlono: 3739 razy

Szukaj w paxo.pl

Reklama