Reklama

Relacje z targów

Terminy targów

  Targi ::: Relacje z targów

  Wrocław, 18 - 20 marca 2011

  TARBUD WIOSNA 2011 - Targi Budownictwa

  TRABUD należy do grona wiodących spotkań biznesowych branży budowlanej w Polsce, jest doskonałą okazją do zaprezentowania ofert na szerokim forum inwestorów, architektów, wykonawców, handlowców, a także osób prywatnych. Corocznie na targach TARBUD pojawiają się setki wystawców z kraju i zagranicy, a ich liczba stale rośnie.

  Z każdą edycją TARBUD podąża za nowymi trendami, aby zaspokoić wysokie wymagania zarówno wystawców jak i odwiedzających targi gości.

  Wrocławskie targi są nie tylko okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i miejscem prezentacji oferty handlowej wielu firm, lecz również są platformą spotkań dla wymiany myśli, doświadczeń i informacji. Jest to miejsce spotkań stowarzyszeń i organizacji budowlanych oraz biznesowych całego Dolnego Śląska.

  Tegoroczna edycja targów minęła pod hasłem szeroko pojętej ekonomii oraz ekologii. Klienci szukali dla siebie rozwiązań za rozsądną cenę, zwracając uwagę na jakość produktów. Wystawcy zgodnie potwierdzili, iż obecny klient jest dobrze przygotowany merytorycznie do rozmów i zazwyczaj wie, czego chce. Dlatego kompetencja wystawców w tym roku, odegrała znaczącą rolę w zdobywaniu potencjalnego klienta.

  Zainteresowaniem cieszyły się energooszczędne okna, parapety i warstwowe montaże stolarki otworowej oraz systemy osłonowe. Dlatego, jak co roku, można było spotkać firmy okienne Pozbud, Sokółka, Plastodrew oraz Sitak. Firmy zajmujące się sprzedażą zewnętrznych systemów osłonowych, takie jak Portos i Schweiker, eksponowały systemy roletowe pod zabudowę, zintegrowane z moskitierami.

  Sporym zainteresowaniem cieszyły się firmy zajmujące się sprzedażą domów drewnianych z bali, gdyż termin postawienia domu od dnia podpisania umowy wynosi ok. 6 miesięcy.

  W tym roku, nie mogło zabraknąć biur projektowych. Najbardziej oblegane były stoiska firmy Archon+ oraz V-projekt, gdzie można było wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb projekt domu i poradzić się eksperta, na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego projektu.

  Jak zwykle nie zawiodła wrocławska firma Fix, która wraz z producentem okien firmą Vetrex, wystawiła produkt cieszący się na naszym rynku coraz większym zainteresowaniem: drzwi unośno-przesuwne HST. Firma za ten produkt otrzymała II nagrodę.

  Szeroka tematyka Targów i bogaty program prezentacji, szkoleń, seminariów i konkursów poświęconych budownictwu zadowolił nie tylko fachowców, ale także indywidualnych inwestorów, planujących budowę lub modernizację domu.

  Data modyfikacji: 2011-03-21

  Źródło: paxo.pl

  Szukaj w paxo.pl

  Reklama