Reklama

Relacje z targów

Terminy targów

  Targi ::: Relacje z targów

  Poznań,

  Targi Mieszkań i Domów

  Kilka tysięcy osób odwiedziło w miniony weekend Targi Mieszkań i Domów, które zostały zorganizowane przez firmę Nowy Adres. W hali, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją ofertę prezentowało ponad 90 wystawców.

  Po raz pierwszy deweloperzy prezentowali swoje inwestycje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Liczba wystawców, jak i tłumy zwiedzających przekonują, że kryzys branża ma już za sobą. Jesienne targi w Poznaniu, jak i innych miastach pokazują, że nastąpiło długo oczekiwane ożywienie na rynku. Powodem jest z pewnością bardziej liberalne podejście banków. Odwilż czują także deweloperzy i prezentują nowe.

  Przygotowane przez wystawców oferty dotyczyły głównie rynku pierwotnego, czyli zarówno osiedli mieszkaniowych, jak również domów jednorodzinnych czy szeregowców. Wśród prezentowanych inwestycji nie zabrakło propozycji miejskich jak i tych z przedmieść poznańskiej aglomeracji. - Mieszkanie na peryferiach miasta niesie wiele korzyści. Dla wielu osób jest także spełnieniem marzeń. I choć ostatecznym argumentem w wyborze jest cena, to poprzez dogodną lokalizację inwestycji, dbałość o szczegóły czy kompleksową pomoc trafia się w oczekiwania klientów - mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk Sp. z o.o.. Firma przygotowała bogatą ofertę domków jednorodzinnych w Kamionkach i szeregowców w Skórzewie. Jesienne targi były także miejscem debiutów nowych inwestycji. Wśród nich wyróżniał się projekt adaptacji na cele mieszkalne Młyna Parowego w Pniewach, którego budowa prowadzona jest pod nadzorem konserwatora zabytków. W I etapie inwestycji powstanie 27 loftów o łącznej powierzchni 1600 m kw. Inwestor zapewnia, że w mieszkaniach zachowane zostaną niektóre elementy żeliwne istniejącego w młynie wyposażenia.

  Hasłem przewodnim tej edycji targów było „Jesienne Okazje Mieszkaniowe”. Dlatego wystawcy prezentowali wiele ofert sprzedaży po promocyjnych cenach. Organizator przygotował także wiele niespodzianek dla zwiedzających, m.in. bezpłatny Album Inwestycji, Sektor Porad czy ciekawe prelekcje tematyczne deweloperów.

  Data modyfikacji: 2010-10-18

  Źródło: www.portalbudowlany.pl

  Szukaj w paxo.pl

  Reklama